Wszystkie nasze wspólnoty żyją w jedności, szukają woli Bożej i z miłością ją wypełniają...
Celem Zgromadzenia jest dążenie do doskonałości drogą rad ewangelicznych przez całkowite oddanie się Chrystusowi...
Środkowa Afryka czeka na dar bratniej miłości...

           Pod koniec czerwca br. na pątniczym szlaku ok. dwóch tysięcy osób podążało do Matki Różanostockiej, mając przed sobą siedemdziesiąt kilometrów: przez Białystok, Wasilków, Czarną Białostocką i Majewo, do Sanktuarium w Różanymstoku. Z modlitwą i śpiewem na ustach.
         Idą młodzi, starsi, całe rodziny i grupy przyjaciół. Do białostockich pielgrzymów na trasie dołączali kolejni. Każdy z własną, osobistą intencją, podziękowaniem i prośbą o dalsze łaski. Na trasie pielgrzymki  zmagają się z upałem i z deszczem, z bolącymi nogami i własnymi słabościami. Ale wspólna droga i modlitwa, to wspólne świadectwo wiary.
           Pielgrzymka do Sanktuarium w Różanymstoku to najstarsza pielgrzymka w regionie. W tym roku młodzi - idą w niej już po raz trzydziesty dziewiąty. Pod hasłem z Apokalipsy świętego Jana - Oblubienica i Duch wołają: przyjdź. "Cieszę się że w tym roku także i ja mogłam podążać pątniczym szlakiem" - wspomina z radością s. Jola.

        Niedługo sierpień i pielgrzymowanie do Jasnogórskiej Mamy... a może i Ty wyruszysz na pielgrzymi szlak? ODWAGI! Pielgrzymka to niesamowity czas - naprawdę WARTO!

”Jeżeli wiara twa silna, jeżeli trwasz w niej mocno, wszystko zwyciężysz.”
bł. o. Honorat Koźmiński

hon3.jpg

NASZE DZIEŁA:

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Piasecznie

Misja Małgorzata

Przedszkole Anielskie w Szaflarach

Placówka Wsparcia Dziennego “Dom Ciepła” im. św. Antoniego w Lublinie

Przedszkole im. św. Franciszka z Asyżu

Świetlica wsparcia dziennego “Przystań”